Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Školní parlament opět v pohybu! (Wollrabová)

Parlament opět v pohybu!

Po prázdninách se konalo první letošní zasedání našeho školního parlamentu. Team-building bývá dvoudenní, s „přespávačkou“ ve škole, pizzou a Lasergame v Mercurii. Seznámili jsme se a přivítali některé nové členy. Proběhla tradiční pracovní schůzka, kde jsme se vrátili k programu plánovaných akcí na nový školní rok 2024-2025 a seznámili s ním i naše nováčky. Pracovní okénko dalo prostor pro nové nápady, které ale zatím úplně všechny prozrazovat nebudeme. Přišel se za námi podívat a popovídat si i nový pan ředitel a slíbil nám podporu. Parlamentní zástupci uspořádali první akci zvanou „Nábor“, jejímž účelem bylo oslovit spolužáky, kteří by měli zájem podílet se na organizaci školních aktivit a pomáhat ostatním. Tato páteční ranní společenská událost byla cílena především na žáky mladší, tedy z šestých tříd. Parlamenťáci si pro své spolužáky připravili prezentaci o tom, kdo jsme, co máme za sebou a co ještě plánujeme. Myslím, že pro všechny bylo velmi příjemné, že nás přivítali výbornou a pestrou snídaní. Stále ještě máme volná místa pro zájemce! Připoj se k nám nebo se staň naším fanouškem na Instagramu zs_barvirska_parlament.

Za školní parlament, Aneta Wollrabová