Základní škola Liberec Barvířská

Rozsvěcení Vánočního stromu (Javůrková)

Byla 1. adventní neděle. Venku se pomalu o slovo začala hlásit zima. A právě v tento čas, stejně jako každý rok, jsme se sešli na rozsvěcení Vánočního stromku. Doufáme, že i pro Vás se stal tento zvyk milou tradicí. Děkujeme paním učitelkám za půjčení tříd, kde jste mohli ochutnat cukroví, které stihly připravit některé maminky. Prohlédnout si zapůjčené betlémy a v neposlední řadě si vaše ratolesti mohli vyrobit přáníčko ve tvaru bonbónku nebo sněhuláka. Všechny výrobky ozdobily náš stromek. Ten jsme potom společně rozsvítili. A bylo to moc příjemné rozsvěcování, kterému předcházelo vystoupení mateřské školy a sboru rodičů s dětmi z 2.B. Celé odpoledne jste mohli potkat anděly, a pokud vás přepadla žízeň, tak i čerta. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali připravit pro Vás tuto akci. A také těm, kteří se do akce zapojili nepřímo tím, že donesli cukroví či zapůjčili překrásné betlémy.
V sobotu se na vás opět těšíme v budově školy, tentokrát na vánočních dílnách.

Rozsvěcení Vánočního stromu (Javůrková) Rozsvěcení Vánočního stromu (Javůrková) Rozsvěcení Vánočního stromu (Javůrková) Rozsvěcení Vánočního stromu (Javůrková)