Rozloučení s žáky 9.A (Urban)

Jako tradičně se poslední školní den loučili se školou vycházející žáci. Setkání s učiteli proběhlo v učebně angličtiny, kde všichni shlédli připravené video a pásmo fotografií, které si z průběhu jejich školních let připravila třídní učitelka Daniela Marková. Proslov k žákům měl pan ředitel a po přípitku nastalo loučení s jednotlivými vyučujícími. Došlo i na slzy a objetí a pak už definitivně poslední kroky z budovy školy. Všem „vycházejícím“ přejeme hodně úspěchů v jejich nových působištích a rádi je budeme v budoucnu potkávat.