Základní škola Liberec Barvířská

Rozloučení s indiány ve školní družině (Mysíková)

Předposlední červnový týden se naše školní zahrada proměnila v indiánskou prérii a od úterý do čtvrtka si zde indiánské kmeny Kogiů, Inků, Asinibójů a Arapahů přeměřili své síly v lukostřelbě, lovu bizonů, krocení mustangů, poznávání stop zvířat, indiánského písma či semínek rostlin. Nechyběla ani stezka paměti, závěrečný štafetový závod a společný indiánský tanec. Nejlépe si vedli Asinibójové, druhé místo obsadili Arapahové, třetí Kogiové a krásné čtvrté místo patřilo Inkům. Všichni zúčastnění si domů odnesli kromě zážitků i drobné odměny. Závěr pak patřil společnému posezení u ohýnku s rodiči.
Přejeme všem krásné prázdniny a děkujeme rodičům za spolupráci.
Kolektiv školní družiny
 

Rozloučení s indiány ve školní družině (Mysíková) Rozloučení s indiány ve školní družině (Mysíková) Rozloučení s indiány ve školní družině (Mysíková) Rozloučení s indiány ve školní družině (Mysíková)