Základní škola Liberec Barvířská

Pololetní prázdniny v družině (Gabča a Míša)

V dopoledních hodinách si děti nejprve užily volnou zábavu.
Většina z dětí byla v družině D na návštěvě, tak si mohly pohrát i s jinými hračkami.
Postavily parádní bunkr, zaskákaly si přes švihadlo, postavily autodráhu, zaházely si na terč…
Někteří z nich si stihly ještě něco nakreslit.
Po dopolední svačince, jsme se vydali na procházku městem Liberec. Podařilo se nám nahlédnout do kostela sv. Antonína Velikého, pozorněji jsme si prohlédli radnici a kašnu na náměstí Dr. E. Beneše.
Po procházce jsme si všichni došli na oběd. A protože bylo teplo a sluníčko, vrátili jsme se do šatny pro sportovní tašku a vyrazili jsme na hřiště. Tady jsme se pořádně vyvětrali při houpání, běhání, házení a dalších aktivitách. Po 1,5h se sice dětem dovnitř ještě nechtělo, ale sluníčko se pomalu začalo schovávat a příjemné teplo bylo to tam. Ve družině jsme se všichni nasvačili. Děti si mohly vybrat, na jakou pohádku se budou dívat, ale vybraly si hraní. Takže se rozprchly do všech koutů herny D, kde si až do doby, než si je vyzvedla mamka, nebo taťka hezky hrály.

Pololetní prázdniny v družině (Gabča a Míša)