Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Nový školní rok 2024 / 2025

Milí žáci, vážené kolegyně a kolegové, vážení rodiče!

Po letních prázdninách se opět setkáváme, abychom společně vkročili do dalších měsíců plných učení, objevování a nových zkušeností.

Pro většinu z vás je tento den návratem do známého prostředí plného přátel a kamarádů.

Pro jiné, zejména pro naše prvňáčky a nové žáky, je to den plný očekávání. Všem vám chci říct, že jsme tady proto, abychom vás na této cestě plné nových výzev podpořili.

Přeji všem pedagogům hodně trpělivosti a lásky k jejich povolání a všem žákům, aby do školy chodili rádi a zažili mnoho úspěchů.

Věřím, že zde společně dokážeme vytvořit prostředí, kde se každý bude cítit dobře.

Můžeme se také těšit na spoustu zajímavých projektů a akcí, které nám tento školní rok přinese.

Přeji vám všem úspěšný a radostný start do nového školního roku!

Tomáš Vávra - ředitel školy