Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Nature Run Liberec 2024 (Plačková)

V sobotu 5.10. 2024 se konal jeden ze série závodů Run Czech.
Opět jsme se zúčastnili jako organizátoři pro obě trasy 12 km i 22 km. :-) , 18 žáků naší školy bylo součástí organizačního týmu.
Převážně ze tříd  8.A, 9.B, 7.A, 7.B a 9.A. Podíleli jsme se na přípravě trati, fungovali jsme jako živé šipky, povzbuzovali jsme a pomáhali se závěrečným úklidem.
Poděkování patří všem, kteří věnovali svůj volný čas sobotního dne pro organizaci této sportovní události. :-)
Počasí nám moc nepřálo. (Zima a mrholení.)
Doufám (věřím), že si děti kromě trička, bundy a klíčenky neodnesou i nachlazení.

Ještě znovu: velké poděkování všem!!! Těšíme se za rok!
Snad organizátoři zajistí lepší počasí!!!

Mattoni Liberec Nature Run 2024 | RunCzech