Důležitá sdělení -

Nabídka kroužků 1. pololetí 2024/2025

Vaše děti obdrží prostřednictvím tř. učitelek nabídku kroužků (viz obrázek). Pokud máte zájem, kroužek označte křížkem a do 19.9. pošlete zpět do školy. Kroužky budou otevřeny podle zájmu.

Po otevření kroužku jej lze hradit převodem na účet školy č. 5449 552/0800, do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte, třídu a název kroužku (např. Novák, 3.A, informatika).

Externí kroužky je potřeba přihlásit přes internet a uhradit dle pokynů poskytovatele (neplatí se škole).