Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Kouzelné sportovní odpoledne s předškoláky (Blahová)

V pátek 27.9. odpoledne jsme se potkali s předškoláky na zahradě MŠ. Představili jsme jim naši celoroční hru a slíbili  , že je něco čarovného také naučíme. A začali jsme naší kouzelnickou hymnou. Ta se předškolákům moc líbila a hravě se jí naučili. Poté následovala čarodějná rozcvička, při které jsme si protáhli celé tělo a připravili se na soutěže. Absolvovali jsme opičí dráhu, přeskakování a podlézání košťat , ručkovali jsme na provazových překážkách a svoji přesnou mušku jsme ověřili hodem šiškou na cíl. Na závěr jsme si za odměnu zaskákali na trampolíně.

Těšíme se na další setkání s novými kamarády.