Základní škola Liberec Barvířská

Indiánské odpoledne ve školní družině (Mysíková)

V pondělí 17.9. se děti z mateřské školy, klubíku a školní družiny zúčastnily programu Indiánskou stezkou, který za námi přivezli zástupci indiánské vesničky Rosehill z nedaleké Růžové na Děčínsku. Protože nám počasí přálo, mohla se akce uskutečnit na naší školní zahradě. A tak jsme se dozvěděli zajímavosti o indiánském oděvu, zbraních, hračkách a doplňcích. Shlédli indiánské divadlo, společně si zatančili a zazpívali za doprovodu indiánského bubnu. Zbyl nám čas i na malování náramků, soutěž v motání želviček a střelbu z luku do bizoní kůže. Své zážitky a získané znalosti tak můžeme využít pro naši celoroční hru Dobrodružství s Indiány. 

 

Indiánské odpoledne ve školní družině (Mysíková) Indiánské odpoledne ve školní družině (Mysíková) Indiánské odpoledne ve školní družině (Mysíková) Indiánské odpoledne ve školní družině (Mysíková)