Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hodina zpěvu (Plachá)

HODINA ZPĚVU
12.4.2010 se žáci 3. 4. a 5. tříd se zúčastnili výchovného koncertu „ Hodina zpěvu “ v podání J .Uhlíře. J. Uhlíř společně se Zdeňkem Svěrákem jsou ikonou v české tvorbě písniček pro děti. Naplněný sál dětí se brzy nechal strhnout známými melodiemi a bylo příjemným zjištěním, jak dobře děti znají slova písní a s jakou radostí zpívají. V programu bylo nejen „zkoušení“ melodií, ale vytleskávání rytmu, hledání vhodných slov do textu písní a dokonce i tancování. Dětem se pořad velice líbil .