Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Halloween v ŠD (Javůrková)

Nejprve jsme si všichni společně zazpívali družinovou hymnu a potom jsme se přesunuli nahoru, kde si děti zpříjemnily čekání na stezku při pohádce.
Trasu si děti mohly projít buď sami, nebo ve dvojicích. Na konci na ně čekalo nejen báječné občerstvení (za to moc a moc děkujeme maminkám), ale i plná tělocvična různých netradičních her. A jako bonus - fotograf.
Ve 20 h jsme předávala strašidla rodičům sice krapet rozmazaná, ale šťastná.
Nesmíme zapomenout strašidelně poděkovat všem, kteří nám letos pomáhali. Ať jsou to naše úžasné asistentky, dokonalé dobrovolnice ze šestých a sedmých tříd, ale především naší báječné dvorní tvůrkyni stezky paní Vávrové a jejímu týmu.  A taky Vám rodičům, že jste nám svá robátka půjčili.

Díky moc a krásné podzimní prázdniny.

Za kolektiv vychovatelek Míša Javůrková