Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Fotbal dívky 15.5.2024 (Kvasničková)

Fotbalem žije celá naše škola. I prvňačky a druhačky se s velikým elánem pustily do přípravy na fotbalový turnaj, který pořádal FC SLOVAN LIBEREC. V hodinách tělocviku se učily pracovat s míčem, přihrávat si, střílet na branku, spolupracovat v týmu. Nadšení rozhodně nechybělo. Děvčata byla velmi učenlivá. Chválil je i pan učitel Vávra, který nám poskytl odbornou konzultaci.
15. května se turnaj na fotbalovém stadionu konal. Celkem se zúčastnilo 7 týmů prvních tříd a 7 týmů druhých tříd.

Děvčata z prvních tříd všechny  ostatní týmy porazila. Stala se vítězkami turnaje. Do školy přivezla pohár. Moc jim gratulujeme!

Velký fotbalový talent Elin Dlouhá z 1. B byla oceněna jako nejlepší hráčka turnaje.
Gratulujeme!

ZŠ KAPLICKÉHO - ZŠ BARVÍŘSKÁ 1:6

ZŠ BROUMOVSKÁ - ZŠ BARVÍŘSKÁ 3:8

ZŠ MNÍŠEK - ZŠ BARVÍŘSKÁ 2:5

ZŠ DOBIÁŠOVA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 3:8

ZŠ ALOISINA VÝŠINA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 1:3

ZŠ SOKOLOVSKÁ - ZŠ BARVÍŘSKÁ 3:9

Děvčata z 2. B obsadila páté místo. Gratulujeme.

ZŠ KAPLICKÉHO - ZŠ BARVÍŘSKÁ 0:4

ZŠ BROUMOVSKÁ - ZŠ BARVÍŘSKÁ 5:4

ZŠ MNÍŠEK - ZŠ BARVÍŘSKÁ 5:3

ZŠ DOBIÁŠOVA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 5:0

ZŠ ALOISINA VÝŠINA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 1:3

ZŠ KŘIŽANY - ŽIBŘIDICE - ZŠ BARVÍŘSKÁ 4:1

Kromě sportovních výkonů si děvčata užila i spoustu dalších zážitků. Navštívila hlavní stadion i jeho zázemí. Užila si tiskovou konferenci s hráčkami  1.ligy. Potkala hráče SLOVANU Liberec.