Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbal - školní turnaj 9. tříd

FLORBAL – ŠKOLNÍ TURNAJ 9. TŘÍD
V pátek 19.12.2008 vyvrcholil školní turnaj 9. tříd ve florbalu. V průběhu prosince se utkávalo pět družstev v tvrdých soubojích, aby se poslední školní den v roce 2008 dostala čtyři družstva do finálových bojů. V utkání o 3. místo hladce zvítězilo družstvo Václavky Lysohlávky FC nad ABC Řidiči tramvaje 5:1. O trůn nejlepšího florbalového týmu školy bojovala družstva FBC Pepino a Tupí šprti. S rolí favorita se Tupí šprti vyrovnali a zvítězili 3:0. Za vítěze nastupovali: Jandura, Frýba, Neuman, Slatinka a Valentin. Blahopřejeme. Nejlepším střelcem turnaje se stal Ondřej Neuman s 12 góly.