Florbal dívky 4.12.2019 (Gajdošová)

Dne 4.12.2019 se konalo v Home Credit Aréně pokračování florbalového turnaje škol, a to okresním finále.
Turnaj se hrál na 2 skupiny, ze kterých pak podle umístění vzešly dvojice o 1., 3. a 5. místo.
Pro nás to byl velmi zvláštní a nervozní turnaj.
Ve skupině si dívky zahrály velmi vyrovnaný zápas proti Gymnáziu Jeronýmova, který bohužel prohrály v několika posledních minutách. Druhý zápas nás úplně nepodrželi rozhodčí, kteří neviděli a nepískali či netrestali téměř nic, včetně jednoho našeho gólu a přepadnutí Dajány přes mantinel po střetu se soupeřkou (po kterém musela být ošetřena). Zápas po několika změnách na ukazateli skončil 1:2 pro ZŠ Dobiášovu.
V tu ránu jsme byly  třetí ve skupině, a zbylo nám hrát "pouze" o 5.místo.
Ani tento zápas neproběhl úplně bez problémů- při nájezdech soupeřky (ZŠ Chrastava) použily holčinu, která vůbec nebyla na soupisce, takže zápas byl ukončen kontumační výhrou pro nás.
I když nám trochu štěstíčko nepřálo, musím holky  velmi pochválit, hrály velmi obětavě a velmi dobře.
Turnaj vyhrála a do kraje postupuje ZŠ Hodkovice, na druhém místě se umístil Jergym a diplom za třetí místo si odneslo Gymnázium Frýdlant (naše velké kamarádky- viz foto).
HOLKY DĚKUJEM!