Základní škola Liberec Barvířská

BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová)

V sobotu 8.2.2020 se konal  1.ročník badmintonového turnaje smíšených rodinných  dvojic. Turnaj, kterého se zúčastnilo 6 párů, proběhl opravdu  v rodinné pohodové atmosféře (včetně koláčů a čajíčku). Věřím, že jsme si ho všichni užili, skvěle si zahráli a zároveň se pobavili.
První místo obsadil tým "Hodkovičáků" (Zítkovi), druhé místo vybojovali "Ruprechtičáci" (Pozlerovi) a na třetím místě se umístili "Pažouti" (Horáčkovi).
Velký dík patří i maminkám, které přišli fandit.
Těším se na další akce s vámi - rodiči, a myslím, že i vaše děti.

BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová) BADMINTONOVÝ TURNAJ S RODIČI (Gajdošová)