8. místo v ČR v přespolním běhu (Vávra)

Ve čtvrtek 17.10. proběhlo republikové finále v přespolním běhu ZŠ a SŠ v Malšově Lhotě u Hradce Králové. Naše družstvo mladších žáků si nominaci zasloužilo vítězstvím na krajském finále.
V této kategorii startovalo 14 družstev - krajských vítězů. Trať měřila 2100 m a byla vedena v rekreačním areálu Stříbrný rybník.
Naše sestava:
Ondřej Vacek (mezi jednotlivci 11.místo), Denis Havlíček (24.), Jan Schovanec (41.), Richard Zítko (62.), Matouš Dostál (69.), Jan Pozler (71.).
Celkové pořadí škol:
1. ZŠ Opava, Englišova
2. ZŠ Příbram - Březové Hory
3. ZŠ Pardubice - Ohrazenice
4. ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše
5. ZŠ Mírová, Ústí nad Labem
6. ZŠ Marjánka, Praha
7. ZŠ Nové Město n. M., Vratislavovo nám.
8. ZŠ Barvířská Liberec
9. ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
10. ZŠ a MŠ Hradec Králové, Štefcova
11. ZŠ Tachov 148 74
12. ZŠ Sokolov, Pionýru
13. ZŠ, Znojmo, Mládeže
14. ZŠ J. Hradec II, Jarošovská
Gratulujeme klukům ke skvělému výsledku a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.