Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

1.místo O pohár primátora (Vávra)

V pátek 29.11. se kluci ze 7.C zúčastnili 2. ročníku fotbalového turnaje v hale „O pohár primátora“
Zápasy mezi sebou sehrálo 6 libereckých škol a po jedné z Hrádku nad Nisou a německé Žitavy.
Náš tým celý turnaj vyhrál, kdy neprohrál ani jeden zápas !
Naše zápasy ve skupině:
ZŠ Barvířská – ZŠ Vrchlického             2:0     (branky: Schovanec, Schejbal)
ZŠ Barvířská – ZŠ Lesní                         1:0     (branka: Schejbal)
ZŠ Barvířská – ZŠ Harcov                      5:0     (branky: Schovanec 2, Schejbal, Tvercovici, Zítko)
Semifinále:
ZŠ Barvířská – Zittau                             1:0     (branka: Schejbal)
Finále:
ZŠ Barvířská – ZŠ Lesní                         2:0      (branky: Dušák, Schejbal)

Víťa Schejbal byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.
Tomáš Ronec nedostal v turnaji ani jeden gól!
Moc gratulujeme k poháru a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Sestava:
Ronec (brankář) – Zítko, Dušák, Olyšar Honza, Žatečka, Tvercovici, Paulík, Žitňan, Vacek Ondra, Schovanec, Schejbal