Základní škola Liberec Barvířská

Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová)

Dnes 21.11.2019 se v tělocvičně naší školy konalo okresní finále florbalového turnaje dívek 8.-9.tříd.
Soutěže se zúčastnila 4 družstva: ZŠ Barvířská, ZŠ Kobyly, ZŠ Jabloňová a Gymnázium F.X. Šaldy. Očekávané finále se odehrálo mezi naším družstvem a Gymnáziem F.X. Šaldy. Po opravdu dramatickém a nervy drásajícím zápase, kdy nám přišla fandit spousta žáků, naše holky dokázaly vyhrát 2:1 a postoupit do prosincového finále, které se bude hrát v Home Credit aréně.
Moc děkujeme: kapitánce Míše Hnízdové, brankařce Radce Vlčkové, Simoně Horáčkové, Jenny Nagyové, Adéle Lamačové, Dajaně Ondové, Nikole Markové, Lindě Jandové, Míše Vitíkové, Aničce Muzikářové a ze sedmých tříd nám moc pomohly Janča Voldřichová a Kája Hloušková. Zvláštní dík patří Patrikovi Szajkó a Martinovi Vaňátkovi  a celé 9.B  nejen za pomoc s organizací , ale i s "kaučinkem " a ohromnou podporou holek.
Děkujem a držte nám palce 4.12.

Jana Gajdošová

Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová) Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová) Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová) Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová)