Základní škola Liberec Barvířská

Okresní kolo školního Florbalového turnaje dívek (Gajdošová)

Dnes 21.11.2019 se v tělocvičně naší školy konalo okresní finále florbalového turnaje dívek 8.-9.tříd.
Soutěže se zúčastnila 4 družstva: ZŠ Barvířská, ZŠ Kobyly, ZŠ Jabloňová a Gymnázium F.X. Šaldy. Očekávané finále se odehrálo mezi naším družstvem a Gymnáziem F.X. Šaldy. Po opravdu dramatickém a nervy drásajícím zápase, kdy nám přišla fandit spousta žáků, naše holky dokázaly vyhrát 2:1 a postoupit do prosincového finále, které se bude hrát v Home Credit aréně.
Moc děkujeme: kapitánce Míše Hnízdové, brankařce Radce Vlčkové, Simoně Horáčkové, Jenny Nagyové, Adéle Lamačové, Dajaně Ondové, Nikole Markové, Lindě Jandové, Míše Vitíkové, Aničce Muzikářové a ze sedmých tříd nám moc pomohly Janča Voldřichová a Kája Hloušková. Zvláštní dík patří Patrikovi Szajkó a Martinovi Vaňátkovi  a celé 9.B  nejen za pomoc s organizací , ale i s "kaučinkem " a ohromnou podporou holek.
Děkujem a držte nám palce 4.12.

Jana Gajdošová