Základní škola Liberec Barvířská

5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly

Ve středu 5.6. jsme navštívili ekocentrum Divizna, kde jsme se zúčastnili programu "Vnímejte svět všemi smysly". Celý program byl rozdělen na dvě části - v zahradě a v lese.

Na zahradě jsme se prošli po hmatovém chodníčku, pokoušeli se pomocí hmatu rozeznat a popsat předměty ukryté v našich dlaních za zády; náš sluch jsme vyzkoušeli za pomoci různých hudebních nástrojů a naši chuť jsme potrápili při ochutnávce různých pochutin.

V lese jsme pak pozorovali okolí pomocí dalekohledu, pomocí čichu jsme se snažili rozpoznat různé bylinky a nakonec jsem si namíchali voňavý koktejl z "darů lesa". Všem se nám to moc líbilo a bezvadně jsme si to užili.

5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly 5.6. Divizna - Vnímejte svět všemi smysly