Základní škola Liberec Barvířská

4. den na škole v přírodě

Náš předposlední den. Dopoledne jsme trochu pracovali ve třídě - zapsali do deníků, učili se o přírodě v prvouce, vyrobili si rámy na obrazy a šli rámovat krajinu a jaro kolem nás. Pak pro nás 2.A připravila na oplátku stopovanou stejně jako my včera. Odpoledne nás čekala poslední část celotáborové hry. Náš tým - 2. B obsadil  celkové 2. místo, a to soupeříme i se staršími dětmi z třetích až pátých tříd.  Po svačině jsme si vyzkoušeli kinball.  Večer máme diskotétu, tak to pořádně roztočíme.

4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě 4. den na škole v přírodě