Základní škola Liberec Barvířská

3. den na škole v přírodě

Dnešní den je sice chladnější, ale nám to nevadí. Dobře jsme se oblékli a vyrazili za dalším dobrodružstvím.

Dopoledne jsme si s 2. A zahráli stopovanou, napsali a nakreslili další část deníků, vytvářeli frotáž kůry stromů. Teď odpoledne hrajeme všichni společně celotáborovou hru. Po večeři nás čeká soutěž SVOR HLEDÁ TALENT.  

Informace pro maminky: na bungalovu máme krásně teplíčko -  jídlo dětem chutná, skoro všichni si přídávají (na četrstvém vzduchu vyhládne) -  přesto, že je chladno, tak nám svítí sluníčko

3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě 3. den na škole v přírodě