Základní škola Liberec Barvířská

23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu

Ve čtvrtek 23.5. jsme se vydali do Německa do paertnerské školy v Baruthu. Tady na nás čekali naši kamarádi, kteří pro nás připravili projektové dopoledne na téme "VODA". Prozkoumali jsme blízké jezírko a pokusili se vylovit a rozpoznat drobné živočichy; dozvěděli jsme se, jak funguje čistička odpadních vod a k čemu slouží a nakonec jsme si namalovali obrázky na památku :) Návštěva se nám moc vydařila a moc se nám tam líbilo :) 

23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu 23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu 23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu 23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu 23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu 23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu