Základní škola Liberec Barvířská

31. 1. Plavecký výcvik

Poslední lednový den jsme symbolicky kromě konce pololetí ukončili také plavecký výcvik. Od druhé třídy jsme pravidelně každý týden jezdili na kurz plavání, nejdříve pro začátečníky a následně pro pokročilé.

Děti s na plavání vždy velmi těšily, kromě pvinné výuky si také vždy zařádily v barénu s různými pomůckami a užily si také klouzačku a vířivku.

Na plaveckém výcviku jsme si nejen zlepšili své plavecké dovednosti, ale také stmelili kolektiv a poznali se i v jiném prostředí než je naše třída. 

31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik 31. 1. Plavecký výcvik