Základní škola Liberec Barvířská

Třída 6.C

Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:
do:
7:55
8:40
8:50
9:35
9:55
10:40
10:50
11:35
11:45
12:30
12:40
13:25
13:35
14:20
14:35
15:15
15:25
16:10
Pondělí D Tv Tv Z Pč       
Úterý Čj Vv  Vv Aj      
Středa Sv Sv Čj Aj Inf  Ov      
Čtvrtek  D  M  Z Čj Hv  Aj      
Pátek Čj F Tv        

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Vávra

Konzultační hodiny: úterý 13:30 - 14:30

E-mail: vavra@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Mgr. Jana Pěničková

Konzultační hodiny: čtvrtek 8:50-9:35 nebo kdykoliv po telefonické domluvě

E-mail: penickova@zs-barvirska.cz


ČERVEN:

19.-20.6. (st-čt) Fotbalový výjezd s FC Slovan Liberec (Morava, Vídeň), dle informací trenérů

21.6. (pá) Vratislavka Konrád Cup - Vratislavice - 2.ročník - vybraní žáci - celý den,7:00 Fugnerova, ostatní se učí

24.6. (po) učí se dle rozvrhu

25.6. (út) cyklistický den, info předáno, sraz 7:45 před školou, návrat 15-16h ke škole.

26.6. (st) odevzdávání učebnic, do 12:00, vygumované, slepené + vracení klíčků od skříněk, ztracený klíč=50kč

27.6. (čt) Olympiáda mládeže - fotbal,beach, tenis? budeme fandit, diváci, 8:00 u školy do 12:00, poté oběd

28.6. (pá) vysvědčení s překvapením :-), 8:00-8:30


Požadavky pro 7.třídu :

Peníze 450kč // viz. požadavky na pracovní sešity a pomůcky//

Prosím donést do vysvědčení.

Přehled sešitů a pomůcek – školní rok 2019/2020 – 7.C

 

Předmět

Hod/ Vyučující

Sešity, pomůcky

Český jazyk

4/ Burdová

1x 444 (linky), 3x 524 (linky), 1x 424 (linky)

blok papírů (po celý šk. rok pro případ zapomenutého sešitu J)

Anglický jazyk

3/Wollrabová

250kč na pracovní sešit Project 3

1x 524 + průsvitná folie pro práci v učebnici

Německý jazyk

2/ Húsková

150kč pracovní sešit +1x564, 1x544 (oba linky)

Matematika

4/ Vávra

2x 440 (A4 bez linek), 1x 520 (A5 bez linek)

Dějepis

2/ Šulcová

1x 544 (A5 linky)

Občanská výchova

1/ Vávra

1x 523 (A5 linky)

Fyzika

2/ Vávra

1x 545 (A5 čtverečky)

Přírodopis

1/ Vávra

1x 440 (A4 bez linek)

Zeměpis

2/ Javůrek

1x 544 (A5 linky)

Hudební výchova

1/ Loumová

1x notový sešit

Pracovní výchova

1/ Vávra

     Plačková

Pouze pozemky 2 skupiny

1x 520 (A5 bez linek)

Výtvarná výchova

2/ Plačková

50 Kč na čtvrtky, barevné papíry, atd.... 

Kufřík/kapsář/ nejlépe plastová krabice

igelitový ubrus na lavici (nejlépe zakoupit metráž igeit. ubrus u Vietnamců)

1x tužku č. 1

ořezávátka dle velikosti pastelek a tužek

sada pastelek Koh-i-noor (větší balení)

sada fixů (barevné)

3x lihový fix centropen tenký a 2x středně tlustý (černý) možné dokupovat průběžně…

nůžky (kvalitní, ostré)

guma

lepidlo (1x větší tyčinka + 1x Herkules se „zobáčkem“)

sada suchých pastelů Koh-i-noor (ne křídy na tabuli!, větší balení)

voskovky Koh-i-noor  ( větší balení)

černá tuš

anilinky

tempery Koh-i-noor (větší balení)

sada štětců plochých i kulatých různé tloušťky

dětský kalíšek na vodu (uzavíratelný, proti vylití) může být i sklenička od přesnídávky

hadr

 

 

Tělesná výchova

5/p.ředitel

 

 

 

 

Výsledky:

Florbal zákl.skupina 3.11.
1. místo postup (od nás Žitňan, Zítko, Olyšar J., Pozler)
Florbal semifinále 3.12. 4.místo v semifinálové skupině, nepostup

Futsal ZŠ / ŠkoFL7/ 1.kolo  - 29.11.

Futsal Pohár primátora 30.11.

Futsal ZŠ/ ŠkoFL7/ 2.kolo - 10.12.

Divizní finále sverní Čechy únor 2019

Mocca Cup - florbal 4.-6.tř. 10.-11.1.

Fotbalový turnaj ZŠ Vratislavice (21.6.)

Výhra nad Jablonec Mšeno a postup do dalšího kola.

2.místo (8 týmů) ve finále se ZŠ Lesní prohra po penaltách...

1.místo (4 týmy) postup do divizního finále severní Čechy

8.2. Krupka,2.místo ve skupině, vs. Teplice 5:4, vs. Děčín 0:2

6.místo (z 12 týmů)

?