Základní škola Liberec Barvířská

Třída 4.C

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:

do:

Pátek

Třídní učitelka: Martina Langpaulová, Konzultační hodiny: po předchozí domluvě Ut 9:55-10:40 hod.

E-mail: langpaulova@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Jana Pěničková, E-mail: penickova@zs-barvirska.cz
konzultační hodiny: čt  9.50 - 9.35 + kdykoli po předchozí domluvě

Speciální pedagog: Karel Řehák,  rehak.karel@zschrastava.cz

úřední hodiny kanceláře školy
o prázdninách

1.7. – 12.7.19     pondělí  a středa    8:00 – 11:00 hod.

15.7. – 16.8.19   středa                    9:00 – 11:00 hod.

od 19.8.2019      pondělí  a  středa  8:00 – 13:00 hod.  vhodné zaplatit stravné v jídelně.

V uvedených termínech bude přítomna hospodářka v kanceláři v hlavní budově školy. V případě potřeby také po dohodě na tel. č. 724 577 362.

Na příští školní rok doplnit kufříky na VV a PČ:

Přes prázdniny prosím střádejte: dřevěné tyčky od nanuků (rovné), 4x kelímek od jogurtu, 4x rolička od toal. papíru, kulatá krabička od tav. sýra, krabička od sirek. Nově: tuž. Standartně: barvy, pastelky voskovky. štětce kulaté i placaté. triko na malování a podložku. Paletu na míchání barev. Náhradní: lepidlo (tuhé i malý herkules), nůžky a fixu na maz. tabulku. Tabulky si necháme ve třídě. Děkuji

Vši:  Víte, že na toto téma koluje mezi rodiči stálespousta mýtů a nepravd?

Mezi časté mýty patří i to, že vši jsou znakem nedostatečné hygieny .Pokud chcete problém s výskytem vší VYŘEŠIT, na stránkách www.nyda.cz najdete spoustu užitečných rad a informací ke stažení, včetně rad a tipů pro rodiče.

Prac. Sešity cca 700kč + tříd. Fond 300kč, tj 1000kč celkem. Prosím o platbu v průběhu dubna nebo května.   Děkuji Langpaulová

Vážení rodičře,

letos má naše škola 60. výročí založení a k této příležitosti budeme pořádat menší oslavu.

Mimo jiné i krátká vystoupení žáků jednotlivých tříd, soutěže v tělocvičně, kavárna.

Tento program je plánován na sobotu dopoledne 18.5.2019.

Z naší třídy vystoupí flétničkáři, proto Vás prosím, abyste na tento den nic neplánovali a přišli nás podpořit hodinku dopoledne.

Děkujeme za spolupráci.

www.proskoly.cz....... Děti dnes dostaly přihlašovací údaje k těmto stránkám. Naleznete zde procvičování pro různé ročníky na konkrétní předměty.

Na příští týden si děti přinesou kružítko.

na geometrii potřebujeme tužku č. tři, nebo mikrotužku.

O projektu Čtení pomáhá

Zapojte své děti do radosti, kterou je čtení a zároveň možnost pomoci potřebným. Je potřeba jen znát knížku, zodpovědět krátký test a získáváte virtuálních 50kč, o kterých sami rozhodnete na jaký účel je s dětmi pošlete.

Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnete vy -  dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.

Zaregistrujte se na http://www.ctenipomaha.cz/  a motivace ode mě …. Za každý vyplněný test a odeslání částky na charitu, který potvrdí rodiče na můj mail, získáš jedničku do českého jazyka.

V době nepřítomnosti

AJ dopsat od spolužáků slovíčka i věty do sešitu.

Dopisovat  vše ze školních  sešitů M a ČJ a PRV

Omlouvání žáka

1.musí být na mail třídního učitele do tří dnů. Po návratu do třídy předložit omuvenku v žákovském zápisníku. Nad 3 dny - razítko lékaře.

Neomluvené hodiny musíme hlásit  na OSPOD a následují kázeňské postihy.