Základní škola Liberec Barvířská

Třída 3.C

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:

do:

Pondělí ČJ   M AJ  PRV HV
Úterý  ČJ  M TV AJ  ČJ čt
Středa ČJ PRV  ČJ čt
Čtvrtek        M ČJ  TV PRV VV

ČJ AJ Č J čt  ČJ 1/3

Třídní učitelka: Martina Langpaulová, Konzultační hodiny: po předchozí domluvě Ut 9:55-10:40 hod.

E-mail: langpaulova@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Jana Pěničková, E-mail: penickova@zs-barvirska.cz
konzultační hodiny: čt  9.50 - 9.35 + kdykoli po předchozí domluvě

Speciální pedagog: Karel Řehák,  rehak.karel@zschrastava.cz

Dětem jsem dokoupila pracovní sešit na matematiku. Tímto jsem vyčerpala třídní fond a proto je cena na kino 80kč. .....  Děkuji

20.12. půjdeme s dětmi na výstavu betlémů do Rochlic. Cestou zpět projdeme vánoční trhy. S sebou 2lístky na MHD a kapesné. Do batůžku svačinu a penál.

21.12. kino – vybíráme 80kč. Po návratu vánoční besídka (cukroví jen málo – děti ho mohu nosit už ve čtvrtek  - v pátek budeme bez tašek). Konec pro všechny děti v 11:35hod. Tento den děti s sebou nic mít nemusí kromě pití, ke svačině si dáme trochu cukroví.

na geometrii potřebujeme tužku č. tři, nebo mikrotužku.

Rozmáhají se nevypracované , zapomenuté neo jinak vypracované úkoly. Bohužel budu za tyto případy dávat do konce prosince pětky.

Úkoly z 27.11.

ČJ uč. – do škol seš. str. 43/20 Prac. Seš. str. 22 celá.  Str. 23/6,7  Str. 73/1,2,3

M začínáme s jednotkami délky. Mm, cm , dm, m

PRV  - čas, překresli digitální čas do hodin, měsíce v roce.

AJ – prac. Seš. do str. 23

O projektu Čtení pomáhá

Zapojte své děti do radosti, kterou je čtení a zároveň možnost pomoci potřebným. Je potřeba jen znát knížku, zodpovědět krátký test a získáváte virtuálních 50kč, o kterých sami rozhodnete na jaký účel je s dětmi pošlete.

Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnete vy -  dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.

Zaregistrujte se na http://www.ctenipomaha.cz/  a motivace ode mě …. Za každý vyplněný test a odeslání částky na charitu, který potvrdí rodiče na můj mail, získáš jedničku do českého jazyka.

22.11. třídní schůzky od 17:00

od 16:30 zasedá třídní výbor. (omlouvám se za chybu v čase)

Čtvrtletní známky najdete v elektronické žákovské knížce, pokud se přihlásíte přes počítač (ne přes telefon). V den třídních schůzek je možné parkovat na parkovišti za školou ve dvoře.

V době nepřítomnosti

AJ dopsat od spolužáků slovíčka i věty do sešitu.

Dopisovat  vše ze školních  sešitů M a ČJ a PRV

Sešity: pokud si všimnete, že děti dopisují sešit,  opište si prosím číslo a další již budete dokupovat sami.   Např. AJ je č. 523

Omlouvání žáka

1.musí být na mail třídního učitele do tří dnů. Po návratu do třídy předložit omuvenku v žákovském zápisníku. Nad 3 dny - razítko lékaře.

Neomluvené hodiny musíme hlásit  na OSPOD a následují kázeňské postihy.