Základní škola Liberec Barvířská

Třída 2.C

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:

do:

Pondělí ČJ   M HV   ČJ/AJ VV
Úterý  M  ČJ PČ  ČJ
Středa M PRV  AJ ČJ
Čtvrtek        M ČJ  TV  TV ČJ

ČJ

M  PRV Č J

Třídní učitelka: Martina Langpaulová, Konzultační hodiny: po předchozí domluvě od 7:30-7:50 hod.

E-mail: langpaulova@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Jana Pěničková, E-mail: penickova@zs-barvirska.cz
konzultační hodiny: pondělí 9.55 - 10.40 + kdykoli po předchozí domluvě

Speciální pedagog: Karel Řehák,  rehak.karel@zschrastava.cz

Recitační soutěž:  děti se nyní učí básničku, kterou si zarecitujeme ve třídě a ohodnotíme. Ti, kteří budou mít zájem , stanou se našimi zástupci ve školním kole 5.2. V případě, že by uspěli i tam, postoupí do krajského kola.

POLOLETNÍ TESTY

Děti dostanou oznámkované testy domů k podpisu a vrátí zpět k archivaci.

Pá 12.1. – Prv

Po  M (sčítání, odčítání, jednotky a desítky, menší větší, slovní úloha)

Út  ČJ ( Y/I), ú, ů;   synonyma, antonyma, slova nadřazená, podřazená. Hlásková stavba, dvouhlásky.

St  AJ čísla, barvy, zvířata, věy z čj do aj.

18.1. pouze skupina s rozšířenou výukou angličtiny – anglický program v kulturním domě. Vybíráme 60kč. (4. a 5. hod ve škole)  Zároveň přejdeme i na plavání.

__________________________________________________________

změna ceny stravného pro děti základní školy:

1.-4.třída (7 - 9 let)     cena 24,-/porce   měsíční platba 480,-

Sběr hliníku vždy poslední týden v měsíci.

Škola v přírodě – NOVÉ  INFORMACE

Pobyt od 30.4 do 4.5. (přes státní sv. 1.5.) , cena  2000kč. Záloha 1000kč do konce listopadu.  V případě nezaplacení budou přijati na pobyt náhradníci – děti které se dohlásily později (letošní kapacita školy v přír. je  pro dvě třídy pouze 25 míst) .  Ubytování s mnoha atrakcemi pro děti bude v Bartošově Peci. http://www.ubytovani-cesky-raj.net/

Nápojový automat - v prvním patře je dětem k dispozici o velké přestávce nápojový automat Bonaqua. V nabídce jseou malé lahvičky minerální vody a džusy. Ceny jsou od 13Kč do 20Kč.

Pomůcky: děti potřebují malé pravítko a tužku č. 2

Co patří do tříděného hliníku

nápojové plechovky, víčka od jogurtů, termixů apod., obaly od měkkých sýrů, paštik, čokolád atd., šroubovací uzávěry od nápojů a zavařovací víčka, tuby od léčiv; hliníkové nádobí a příbory, žaluzie, stanové konstrukce, lehátka apod.

Co nepatří do tříděného hliníku

fólie spojené s papírem a plastem (obaly od žvýkaček, vnitřní obal cigaretové krabičky, pytlíky od kávy, polévek, obaly od arašídů, mražených krémů, obaly od trvanlivého mléka v krabicích); nádoby nebo jiné předměty kombinované s železnými či jinými prvky apod.