Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Živá vlajka (Urban)

Jako další akci (kromě vysazení lípy) ke 100. výročí založení československého státu jsme v pátek 19.10.2018 naplánovali vytvoření „živé“ české státní vlajky na prostranství před školou. Akci natáčela i televize Nova a to i za použití dronu. Jak se vše povedlo můžete posoudit dnes 19.10. v 17:00 v krátkých zprávách na Nově a nebo v hlavní zpravodajské relaci v neděli 28.10.2018.

Televize Nova akci snímala z protější strany (od parčíku), aby zabírala i budovu školy, a proto je na našich záběrech vlajka opačně (námi je nafocená z patra budovy).