Za oknem sníh a v prostorách školní družiny velikonoční vyrábění (Novotná)

Venku poletoval sníh a nic nenapovídalo tomu, že jaro je již opravdu tady. Ale Velikonoce si počasí nevybírají.  Abychom navodily atmosféru, zvolily jsme velikonoční tvoření. To probíhalo ve všech odděleních školní družiny ve stejnou dobu - od 13.30 do 15.00 hodin. Děti si mohly vyrobit dekorace z papíru, pracovat se slaným těstem, potisknout si tašku žlutými kuřátky. Tentokrát náš tým posílila i paní učitelka Štěpánka Kvasničková, která učí v 1. B.
Rády bychom tímto poděkovaly všem rodičům, kteří podpořili zakoupením velikonoční dekorace divadelní představení, které je pro děti připraveno v červnu.
Hezké jarní dny a veselé Velikonoce.