Základní škola Liberec Barvířská

Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban)

Ve středu 14.6.2017 proběhlo ve velké tělocvičně vyhlašování nejlepších sportovců školy za účasti všech žáků 2. i 1.stupně, vedení školy, ředitele fotbalové akademie Slovanu Liberec pana Petra Myslivce a šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka.

Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák - sportovec Vojtěch Třešňák ze 7.A, Šimon Hejl, Ondřej Valenta, Jakub Winkler a David Kožurik z 8.A, Kamil Janouš, Matyáš Kaiser a František Špinka z 9.A. Na prvních třech místech se pak umístili Kamil Janouš (1.místo), Matěj Kaiser (2.místo) a David Kožurik (3.místo).
V kategorii nejlepší sportovec byl vyhodnocen David Lochman z 9.A.                          
Oceněni dále byli Matěj Hruška (9.A), mistr České republiky na 200 a 400 m s ploutví na hladině a Anička Muzikářová (5.A), která postoupila do krajského kola atletického trojboje.     
Rovněž byl připomenut úspěch školního žákovského týmu, který se stal mistry republiky ve futsalu a úspěchy školního oddílu miniházené pod vedením paní učitelky Anny Polednové.

Program kulturně doprovodil SK Karate-Shotokan Liberec, taneční kroužek Musictime pod vedením trenérky Petry Čečetkové a žákyně Nikola Marková (5.A, aerobik A-styl) a Viktoria Aleksij (8.A, cheerleading). Všem moc děkujeme.

Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban)