Základní škola Liberec Barvířská

Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban)

Ve středu 14.6.2017 proběhlo ve velké tělocvičně vyhlašování nejlepších sportovců školy za účasti všech žáků 2. i 1.stupně, vedení školy, ředitele fotbalové akademie Slovanu Liberec pana Petra Myslivce a šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka.

Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák - sportovec Vojtěch Třešňák ze 7.A, Šimon Hejl, Ondřej Valenta, Jakub Winkler a David Kožurik z 8.A, Kamil Janouš, Matyáš Kaiser a František Špinka z 9.A. Na prvních třech místech se pak umístili Kamil Janouš (1.místo), Matěj Kaiser (2.místo) a David Kožurik (3.místo).
V kategorii nejlepší sportovec byl vyhodnocen David Lochman z 9.A.                          
Oceněni dále byli Matěj Hruška (9.A), mistr České republiky na 200 a 400 m s ploutví na hladině a Anička Muzikářová (5.A), která postoupila do krajského kola atletického trojboje.     
Rovněž byl připomenut úspěch školního žákovského týmu, který se stal mistry republiky ve futsalu a úspěchy školního oddílu miniházené pod vedením paní učitelky Anny Polednové.

Program kulturně doprovodil SK Karate-Shotokan Liberec, taneční kroužek Musictime pod vedením trenérky Petry Čečetkové a žákyně Nikola Marková (5.A, aerobik A-styl) a Viktoria Aleksij (8.A, cheerleading). Všem moc děkujeme.

Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban) Vyhlašování nejlepších žáků sportovců (Urban)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

Úterý 7.11.2017 bylo na naší škole vyhrazeno k sehrání základní skupiny florbalové postupové soutěže starších žáků.