Vánoční turnaje ve florbalu (Kuželka)

8. – 9. ročník
V úterý před vánočními svátky se utkala dvě družstva 8. a 9. třídy ve florbalu. Družstvo „Těžký kladiva“ (Hejl, Valenta, Vik, Samek, Ježek, Plechatý, Winkler) se hned od začátku pustilo do družstva „Tlustoprdi“ (Stejskal, Kašpar, Vácha, Kytka, Stibor, Šťastný, Šátek). První třetina byla ještě vyrovnaná, ale v další části spustily Kladiva kanonádu, na kterou nedokázali Tlustoprdi odpovědět. Utkání skončilo jasným vítězstvím družstva Těžký kladiva 14:4. Mezi střelce se zapsali: Plechatý a Samek po 4, Valenta 3, Ježek 2 a Hejl – Kytka 2, Kašpar a Stibor po 1.

6. – 7. ročník
V turnaji bojovala tři družstva – „Šesťáci Flyers“, „Zeleňáci“ a „Gucci papucci“. Celkové vítězství pro sebe urvalo družstvo Gucci papucci, které porazilo Šesťáky 8:3 a Zeleňáče 10:0. Druhé místo si vybojovali Šesťáci, kteří přehráli Zeleňáče 11:1. Vítězné družstvo: Kobera, Pavelka, Profous, Šašek, Szajko, Mergl, Kazda a Vondra. Nejlepším střelcem se stal Kobera se 7 góly.

4. – 5. ročník
V úterý 19.12. byl završen vánoční turnaj ve florbale 4.-5.tříd.  Do turnaje se přihlásilo celkem 5 mužstev, po dvou z 5.B a 5.A a jedno družstvo ze 4.B. Utkání se odehrála ve dvou týdnech, sehráno bylo celkem 10 zápasů, každý s každým. O pořadí rozhodoval počet bodů, vzájemný zápas a skóre. O 3.-5.místě rozhodovalo právě skóre, finálový zápas pak vyhrálo družstvo Igeliťáci (5.B) nad Top 06 (rovněž 5.B). Konečné pořadí tedy bylo stanoveno takto:

1. Igeliťáci                5.B         12b        8:3
2. Top 06                  5.B          9b         15:2
3. Super tygři           4.B           2b         5:8
4. ANO                     5.A           2b         1:7
5. Piráti                     5.A           2b         2:11

Všem zúčastněným patří dík za sportovní zápal a za fair hru a chování. Každé družstvo dostalo sladkou odměnu.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.