Vánoční laťka

I v tomto roce proběhla na naší škole soutěž Vánoční laťka. Soutěž proběhla v pátek 21.12.2018 a bylo dosaženo velmi dobrých výsledků:

Výsledky kategorie 6.-7.r.

Dívky:    1. místo Nikola Marková, 2. místo Andrea Gregorová, 3. místo Lenka Štrymplová

Chlapci: 1. místo Václav Matouš, 2. místo Pavel Popelka, 3. místo Milan Salich

Výsledky kategorie 8.-9.r.

Díkvky:   1 .místo Klára Muzikářová, 2. místo Lenka Szakácsová, 3. místo Eliška Loulová

Chlapci: 1 .místo Tomáš Stibor, 2. místo Petr Lupoměský, 3. místo Vojtěch Třešňák

Všem blahopřejeme. Více fotografií nalaznete ve fotogalerii.