Vánoční laťka (Kuželka)

V předvánočním čase tradičně proběhla soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Soutěžilo se ve dvou chlapeckých kategoriích a ve dvou kategoriích dívek (6. – 7. a 8. – 9. ročník). Závodníci mezi sebou sváděli urputné boje a předváděli sympatické výkony. V kategorii chlapců 6.-7. zvítězil Jan Kazda (133 cm), druhý Martin Šašek (125 cm) a třetí Tomáš Cvrček (125 cm). Mezi dívkami vyhrála Lenka Štrymplová, která překonala laťku ve výšce 120 cm, na druhém místě skončila Nikola Marková (115 cm) a třetí Linda Jandová (110 cm). V kategorii starších chlapců vybojoval první místo Jakub Samek výkonem 166 cm, druhou příčku obsadil Michal Šátek (157 cm) a na třetí místo se probojoval Jan Kašpar (145 cm). Mezi staršími dívkami zvítězila Daniela Třesohlavá (136 cm), na druhém místě se umístila Eliška Loulová (130 cm) a na třetím Adéla Kočí (130 cm). Závody skvěle moderoval loňský vítěz Matyáš Kaiser, který přišel na návštěvu. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a divákům za povzbuzování.
Další fotografie naleznete ve fotogalerii.