Tříkrálová nadílka 2018 (Novotná)

Každoročně je příchod Tří králů ve školní družině očekáván s radostí. Přestože s jejich příchodem končí vánoční období a udělá za vší tou nádherou definitivní tečku, děti se mohou těšit z bohaté nadílky.
Vláčkové dráhy, stavebnice, společenské hry, koloběžky. Rozrostla se i kuchyňka o nové spotřebiče, klukům naopak i dílna. Rozrostl se i vozový park a někde vznikla i letištní dráha s novým letadlem.
Věříme, že se všichni společně postaráme o to, aby nám hračky a vše ostatní dlouho vydrželo a všem nám přinášelo zábavu a nové poznání.
Děkujeme našim královnám a jejich družině, za pěkné, hudební vinšování.