Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Taneční soutěž ve školní družině (Barešová)

Ve čtvrtek 15. 3. 2018 proběhla ve školní družině taneční soutěž skupin a jednotlivců. V nestranné porotě zasedla paní učitelka Langpaulová, maminka paní Dlouhá a čtyři žákyně 2. stupně naší školy. Hodnotilo se ihned po vystoupení, body 1 – 5, přičemž 1 bylo nejméně a 5 nejvíce. Účastnily se čtyři skupiny (za každé oddělení) a čtyři jednotlivci.
Taneční odpoledne odstartovali „Delfíni“, kteří si připravili polku, mazurku a rock'n'roll. Pokračovali „Zeleňouři“ s ptačím tancem, následováni týmem Sluníček a jejich šmoulí macarenou. V závěru skupin jsme shlédli družstvo Gepardů a ještě jednou mazurku, avšak jiné úpravě. Poté již následovali jednotlivci, kde se nám v různých choreografiích předvedla tři dívčí dua a jedno dívčí sólo.
Odpoledne plné tance jsme zakončili vyhlášením výsledků a pořadí bylo následující:
1. Gepardi, 2. Zeleňouři, 3. Delfíni, 4. Sluníčka
1. duo Eliška P. + Adélka Š., 2. duo Anička B. + Terezka B. a sólo Adinka, 3. duo Anička B. a Johanka Š.
Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se zase někdy příště.