Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu. Tentokrát již v pátek, 10. listopadu, v předvečer svátku. Okolo 16.00 hodiny to vypadalo ve vestibulu naší školy tak, že půjdeme do průvodu se světýlky jen my a naší hodní pomocníci. Přestože počasí letos opravdu nepřálo a z oblohy se řinuly provazy deště, zanedlouho tu bylo připraveno hledat martinská světýlka okolo šedesáti statečných dospělých a dětí. Světýlka svítila do tmy, bohužel často zhasínala přívalem vody, ale ani to nezabránilo dobré náladě. Sladká odměna tentokrát čekala v Café Poem, v útulné kavárně v blízkosti naší školy, kde se velmi příjemný personál nenechal zaskočit skupinou promáčených účastníků. Na všechny čekal teplý čaj, martinský rohlíček a perníková hlava koně.
Děkujeme  všem, kteří se nenechali odradit počasím a i těm, kteří se podíleli na organizaci celé akce, včetně našich žáků z 2. stupně.