Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Sběrová akce 28.3.2018 (Urban)

Ve středu 28.3.2018 proběhla druhá sběrová akce v tomto školním roce.
Nasbíráno bylo celkem přes 7,9 tuny papíru. Nejvíce sběru dodal Tadeáš Růžička ze 4.B, který dodal 2136 kg papíru. Mezi nejlepšími sběrači dále byli Šírová a Ducháček (2.B), Hnízdo (2.C), Hořejší (3.A), Šimera, Žižka, Pekárová a Říhová (4.B), Kryčfalušij, Lysko (5.A), Šírová (5.B), Polák (6.A), Kazda (7.B) a Ducháčková (8.A). Všichni byli odměněni malou sladkostí.
V pořadí tříd opět zvítězila třída 4.B s průměrem 142 kg na žáka. Další v pořadí byly třídy 5.B (23 kg na žáka) a 5.A (22 kg na žáka). Děkujeme všem, žákům i rodičům, kteří nám pomáhají plnit kontejnery a získat tak potřebné prostředky pro žáky školy.
Prostředky půjdou na účet Spolku rodičů a přátel dětí školy, který nám pomáhá s financováním některých akcí pro žáky.