Sběrová akce 22.9.2017 (Urban)

V pátek 22.9.2017 proběhla na naší škole první sběrová akce v tomto školním roce. Naplněn byl po okraj velký kontejner, tak se budeme těšit na výsledky. Prostředky půjdou na účet Spolku rodičů a přátel školy, který nám pomáhá s financováním některých akcí pro žáky.

Nasbíráno bylo celkem přes 6 tun papíru. Nejlepší sběrač byl Růžička ze 4.B, který dodal 743 kg papíru. Nejlepší sběrači byli odměněni malou sladkostí (viz. foto). V pořadí tříd zvítězila třída 4.B s průměrem 60 kg na žáka. Další v pořadí byly třídy 2.B (33 kg na žáka) a 8.A (23 kg na žáka). Děkujeme všem, žákům i rodičům, kteří nám v průběhu celého roku pomáhali plnit kontejnery a získat tak potřebné prostředky pro žáky školy.