Sběrová akce 21.6.2017 (Urban)

Ve středu 21.6.2017 proběhla na naší škole poslední sběrová akce v tomto školním roce. Množství sběru již bylo celkově menší, ale i tak to bude potřebný příjem pro prostředky Spolku rodičů, které nám pomáhá s financováním některých akcí pro žáky.

Celkem bylo nasbíráno 4700 kg. Nejlepším sběračem se stal Matyáš Ducháček z 1.B, který dodal 258 kg. V pořadí tříd zvítězila 3.B s průměrem 35 kg na žáka. Další v pořadí byla 4.A (26 kg na žáka) a 4.B (25 kg na žáka). Děkujeme všem, žákům i rodičům, kteří nám v průběhu celého roku pomáhali plnit kontejnery a získat tak potřebné prostředky pro žáky školy.