Rozsvěcení stromu 2.12.2018 (Mysíková)

I přes velkou nepřízeň počasí jsme oslavili společně s rodiči a dětmi první adventní neděli rozsvícením stromu v prostorách u školní jídelny. Součástí této nevšední chvíle byla i výstava betlémů, ochutnávka cukroví, vyrábění ozdob přání a jako každoročně i zdobení stromu. Ten se slavnostně rozsvítil před pátou hodinou odpolední. Za doprovodu vánočních koled v podání dětí z mateřské školky, školy a klubíku jsme si spolu užili tento krásný předvánoční čas. Děkujeme všem za účast, pomoc a podporu a přejeme krásný adventní čas, spoustu lásky, pohody a zdraví.