Základní škola Liberec Barvířská

Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban)

Jako tradičně se poslední školní den loučili se školou vycházející žáci. Setkání s učiteli proběhlo v učebně anglického jazyka, kde všichni shlédli připravená dojemná i vtipná videa z průběhu jejich školních let. Proslov k žákům měl pan ředitel a po přípitku nastalo loučení s vyučujícími. Třídní paní učitelka Pavlína Honcová dostala živý dárek, malého pejska, jako dík za roky, které s žáky strávila. Došlo i na slzy a objetí a pak už definitivně poslední kroky z budovy školy. Všem „vycházejícím“ přejeme hodně úspěchů v jejich nových působištích a rádi je budeme v budoucnu potkávat.
 

Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

Úterý 7.11.2017 bylo na naší škole vyhrazeno k sehrání základní skupiny florbalové postupové soutěže starších žáků.