Základní škola Liberec Barvířská

Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban)

Jako tradičně se poslední školní den loučili se školou vycházející žáci. Setkání s učiteli proběhlo v učebně anglického jazyka, kde všichni shlédli připravená dojemná i vtipná videa z průběhu jejich školních let. Proslov k žákům měl pan ředitel a po přípitku nastalo loučení s vyučujícími. Třídní paní učitelka Pavlína Honcová dostala živý dárek, malého pejska, jako dík za roky, které s žáky strávila. Došlo i na slzy a objetí a pak už definitivně poslední kroky z budovy školy. Všem „vycházejícím“ přejeme hodně úspěchů v jejich nových působištích a rádi je budeme v budoucnu potkávat.
 

Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban) Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

V úterý 19. září 2015 se na naší škole uskutečnil již tradiční „Sportovní den pro mateřské školy“.

Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková)

V úterý 19.9.2017, v rámci seznamování s různými druhy sportů, proběhla i hodina jógy.