Rozloučení s létem (Mysíková)

Poslední zářijové úterní odpoledne bylo již tradičně věnováno naší družinové akci Rozloučení s létem, které proběhlo na školní zahradě. Tentokrát, vzhledem k naší celoroční hře, byly pro děti připraveny soutěže ve znamení dinosaurů. Akci odstartovalo hledání dinosauřích vajec a následné rozluštění vzkazu.  Děti čekalo také házení dinosauřími vejci do hnízda, zasouvání dinosauřích ocásků, chůze na dinosauřích nožkách a skládání dino puzzle. Závěr patřil jako každý rok opékání donešených dobrot.
Děkujeme rodičům za bohatou účast a těšíme se na další společné akce.