Přijetí na radnici

Tým kluků z 8. a 9. tříd Základní školy Barvířská v Liberci vybojoval 1. místo ve školní futsalové lize pro rok 2017. Čerstvé mistry přijal ve středu 17. května na liberecké radnici náměstek primátora Ivan Langr.
Týmu pogratuloval k vítězství a skvělé reprezentaci školy a Liberce. Mimo jiné se od hráčů také dozvěděl, jaký je rozdíl mezi futsalem a sálovou kopanou, nebo jak probíhaly oslavy zisku titulu.
Republikové finále se konalo ve Žďáru nad Sázavou. V semifinále Liberečtí porazili Ostravu na penalty a ve finále narazili na Brno, nad kterým zvítězili 3:1. Zápasy byly vyrovnané a kluci ze ZŠ Barvířská prokázali velkou bojovnost a týmového ducha.