Prázdninový, velikonoční výlet

Tentokrát jsme vyrazili na kombinovaný výlet vlakem a pěšky. Naším cílem bylo konečně skoncovat se zimní nadvládou a dočkat se sluníčka. A protože byl zelený čtvrtek, 29. března, chtěli jsme se také seznámit s historií Velikonoc. Vše jsme zvládli a v paměti nám zůstanou hezké vzpomínky a milé fotografie. Jaké?
Fotka na nádraží s naší Moranou.  Neplánované setkání během cesty Raspenava – Hejnice, s oslíky a krávou s telátkem. Hluboké kaluže, kde každý mohl klackem prozkoumat jejich hloubku. Svačina na lavičce, i když poprchávalo a někteří z nás jedli i v rukavicích. Teplý čaj na zahřátí v cukrárně v Hejnicích a prohlídka velikonoční výstavy. No a hlavně jízda vlakem. Ta vždy potěší!
Tak hurá jaro a výletům zdar!