Postup na republikové finále v přespolní běhu (Vávra)

Ve úterý 8.10. absolvovalo družstvo chlapců krajské finále v přespolním běhu v lyžařském areálu v Jablonci-Břízkách.
A podařil se jim fantastický výsledek – zvítězili a postoupili do republikového finále!
Republikové finále se letos uskuteční v Hradci Králové dne 17.10.
Naše sestava:
Ondřej Vacek, Richard Zítko, Jan Schovanec, Jan Pozler, Matouš Dostál, Denis Havlíček (všichni 7.C)
Kluci v nevlídném počasí bojovali do posledních sil o každou pozici a týmová vyrovnanost také rozhodla o triumfu pro naši školu.
Výsledky:
1. ZŠ Barvířská, Liberec
2. ZŠ TGM Lomnice n/P
3. GYRA Jablonec n/N
4. ZŠ Komenského Jilemnice
5. ZŠ Sportovní Tanvald
6. ZŠ nám.Míru, Liberec
7. ZŠ B.Hynka Cvikov
8. ZŠ Dr.M. Tyrše Česká Lípa

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.
Současně držíme palce v republikovém finále.