Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Velikonoční prázdniny a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Pohár rozhlasu (Plačková)

Dne 10.5.2018 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v kategorii mladších a starších žáků a žákyň. Vítěz postupoval do krajského finále. Ve velmi silné konkurenci (350 závodníků) a ve vedru chlapci i dívky bojovali o co nejlepší umístění. Bojovali opravdu statečně a s plným nasazením.
Honza Kazda se rval až do roztrhání těla a skončil u lékaře s nataženým svalem. A také Daniela Třesohlavá soutěžila až do vyčerpání na trati 800 m, přesto našla ještě sílu na velmi pěkný výkon při skoku vysokém (dělené první místo) i štafetu. Stejně pěkně ve skoku vysokém bojoval i Kuba Samek, který obsadil 2. Místo.  Nádherně běžel Honza Špinka 1000 m - s obrovským náskokem ve svém rozběhu. V celkovém pořadí skončil na 6. místě.
Gratulujeme a chválíme všechny sportovce za maximální snahu. Vzhledem k velkému počtu závodníků, zastupujících naši školu, je nebudeme uvádět všechny jmenovitě.

Dosáhli jsme mnoha hezkých výsledků. Níže uvádíme výsledky žáků a žákyň do 6. místa.