Párty za vysvědcění (Mysíková)

Stejně jako předešlé roky i letos jsme oslavili ve družině konec pololetí soutěžemi a tancem. V odpoledních hodinách se prostory velké tělocvičny proměnily v prérii a indiánští bojovníci z kmene Inků, Kogiů, Asinibójů a Arapahů změřili své síly při pohybových a tanečních soutěžích. A tak se hledaly indiánské symboly, skládaly vzkazy pro kmen, prokazovala spolupráce v jednotlivých kmenech při stonožkové soutěži a tanci. Samozřejmě nechyběly drobné odměny pro zúčastněné. Závěrem jsme si všichni zatančili společně se svými náčelníky.