Okresní kolo recitační soutěže (Placháčová)

Dne 15. 3. 2019 se dva finalisté školního kola v Recitační soutěži zúčastnili Okresního kola v DDM Větrník v Liberci. Tomáš Isach a Matyáš Marhan ze 2. B, reprezentovali naši školu ve své kategorii opravdu výtečně. Nejen, že to byla první velká zkušenost s recitací na veřejnosti, ale i následné umístění chlapců bylo ohromující. Z 45 účastníků v kategorii č. 1 (žáci 1. stupně) se Tomášovi podařilo probojovat na 5. místo. Soutěž probíhala celé dopoledne, za účasti poroty, děti recitovaly jednu báseň za druhou. Oběma chlapcům patří velký dík, za odvahu a dobře zvládnutý recitační projev.