Okresní kolo dopravní soutěže (Wollrabová)

Dne 17.5. se družstvo žáků naší školy zúčastnilo okresního kola dopravní soutěže v 2. kategorii.  Reprezentovali nás Aneta Abrtová, Klára Muzikářová, Vojtěch Třešňák (9.A) a Daniel Hasl (8.B). Žáci se umístili na krásném třetím místě a získali věcné ceny. Velkým úspěchem pro nás též bylo, že Daniel Hasl se umístil na 1. místě v celkovém součtu trestných bodů jednotlivých soutěžících a získal pouhé 4 trestné body za všechny disciplíny. Děkujeme všem, kteří nás reprezentovali a gratulujeme k dosaženým úspěchům.